Najlepsza Inicjatywa Roku
Podczas X Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych Klub Biznesowy otrzymał nagrodę „Najlepsza Inicjatywa Roku”
Za „Stworzenie przyjaznego środowiska do rozwoju przedsiębiorczości” w Konkursie Starosty Nowosądeckiego w zakresie wspierania i promocji organizacji pozarządowych oraz wolontariatu.![]()
Nagrody podczas Forum wręczyli starosta nowosądecki Marek Pławiak i wicestarosta Antoni Koszyk.
– Jestem wdzięczny, że pomimo codziennych obowiązków znajdujecie Państwo czas i siły, aby pomagać innym – powiedział starosta Marek Pławiak. – Bierzecie udział w wielu przedsięwzięciach na rzecz potrzebujących, ale także pomagacie najmłodszym, seniorom i osobom niepełnosprawnym. Wasze inicjatywy często wychodzą poza lokalna społeczność i mobilizują do pracy mieszkańców naszego kraju. Dzisiaj dziękuję za Wasze zaangażowanie i liczę na dalsze wsparcie.
Jest to znaczące wyróżnienie w działalności Klubu Biznesowego, gdyż jest dowodem na to, że to co robimy jest zauważane i doceniane.
