Konferencja Przedsiębiorców Polskich oraz Turniej Bowling 2015

25 lutego 2015

konrad

aktualnosc

0

21-22.02.2015 to data kolejnego ważnego wydarzenia dla partnerów Klubu Biznesowego. Właśnie w tym terminie w malowniczej górskiej miejscowości Tenczyn na południu Polski odbyła się kolejna Konferencja Przedsiębiorców Polskich oraz Turniej Bowling o Puchar Klubu Biznesowego.

Spotkanie rozpoczął pomysłodawca konferencji oraz współzałożyciel organizacji Klub Biznesowy Łukasz Twardowski. W krótkim 30 minutowym wystąpieniu opowiedział o aktywności organizacji, o zrealizowanych projektach i o tym co czeka przedsiębiorców w ten słonecznie rozpoczynający się weekend.

Uczestnicy, w ramach Akademia Stylu CRUX – Profesjonalny wizerunek mężczyzny, otrzymali wskazówki dotyczące roli wizerunku w kontaktach biznesowych. Natomiast na części nazwanej Efektywny networking, każdy miał możliwość zaprezentowania własnej działalności biznesowej i zakomunikowania innym jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

Część merytoryczną spotkania, na temat optymalizacji kosztów zatrudniania, poprowadzili Romuald Sojka oraz Tomasz Sojka reprezentując firmę SAST Sp. z o.o. Na tej części spotkania było widać żywe zainteresowanie gdyż duża ilość pytań i konwersacji sprawiły że wyszliśmy poza ramy czasowe przewidziane tej sprawie.

Tuż przed kolacją uczestnicy otrzymali dawkę entuzjazmu i energii od prowadzącego ostatni panel Wojciech Murzyna. „Sprzedaj siebie i swoje projekty biznesowe” to chyba konik prowadzącego, dlatego też po tym wykładzie wszyscy ochoczo stanęli do walki o Puchar Bowling Klubu Biznesowego.

Na podium stanęli następujący przedsiębiorcy:

Miejsce I – Marek Worwa – firma Max-słodycze www.maxslodycze.pl

Miejsce II – Tomasz Rzepa – firma CRUX FINE SELECTION www.crux.info.pl

Miejsce III – Jacek Bogaczyk – Klub Biznesowy www.klubbiznesowy.pl

W konferencji oraz turnieju wzięli również udział:

Przedsiębiorcy zainteresowani kolejnym spotkaniem mogą kierować pytania na adres szkolenia@klubbiznesowy.pl

Post by konrad

Komentowanie wyłączone.