Panel logowania

Uwalniamy PotencjałPowrót

Klub Biznesowy jest organizacją non profit odpowiedzialną społecznie. Działamy na rzecz przedsiębiorczości w celu harmonizacji  potrzeb i oczekiwań szeroko pojmowanego świata biznesu. Umożliwiamy realizowanie różnorodnych projektów biznesowych i społecznych poprzez  uwalnianie potencjału tkwiącego w posiadanych kontaktach i relacjach międzyludzkich oraz doświadczeniach poszczególnych partnerów.

 

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego narzędzia informatycznego, opartego na algorytmach sieci społecznościowych, tworzymy wartość dodaną dla przedsięwzięć naszych partnerów. Pozwala to na maksymalizację efektywności ich działania. Platforma stworzona przez Klub Biznesowy powstała pod wpływem inspiracji i badań w grupie wiodących polskich przedsiębiorców. Dzięki temu odpowiada ich najważniejszym oczekiwaniom, do których zaliczyć można potrzeby nawiązywania nowych kontaktów, wymiany informacji, tworzenia przyjaznego i efektywnego środowiska do prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej, a także pozyskiwania odpowiedniego kapitału ludzkiego.

 

Koncentrujemy się na najbardziej użytecznych i praktycznych aspektach wspierających procesy decyzyjne w przedsiębiorstwach. Dajemy naszym partnerom szeroką bazę kontaktów do przedsiębiorców, ekspertów i potencjalnych zweryfikowanych pracowników. Klub Biznesowy to także zawansowany i nowoczesny  Think Tank, którego celem jest kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorczości, przedsiębiorców oraz wspieranie klimatu i uwarunkowań legislacyjno-prawnych związanych z przedsiębiorczością.

 

Mamy świadomość, że każdy za nas posiada 100 miliardów neuronów i jest zdolny do tworzenia niesamowitych dzieł. Ludzie opanowali ogień, wymyślili koło, zbudowali żaglowce, samochody, samoloty. Latamy również w kosmos, tworzymy wielkie dzieła literackie i malarskie. Dzięki nowym narzędziom komunikacji możemy połączyć się za pomocą jednego kliknięcia z dowolną osobą na ziemi jeśli tylko posiada ona odpowiednie narzędzie. Jak wskazują jednak doświadczenia nasze i naszych partnerów biznesowych, bardzo trudno jest dziś pozyskać kompetentną i odpowiedzialną osobę do pracy czy współpracy. Badania psychologów wskazują, że w każdym człowieku drzemie zablokowany i niewykorzystany potencjał. Dlatego naszą misją jest poszukiwanie odpowiednich ludzi, a także uwolnienie potencjału i wsparcie ich rozwoju osobistego poprzez szkolenia, doradztwo, dobry przykład i certyfikację.

Notowania

Money.pl - Kliknij po wicej
Gieda
GPW 2019-06-25 18:08
WIG Informujemy, i w zwizku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostpne s bezporednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Waluty

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2019-06-25
USD 3,7376 +0,04%
EUR 4,2554 +0,04%
CHF 3,8308 +0,13%
GBP 4,7704 +0,31%
Wspierane przez Money.pl

Notowania świat

Wiadomości

banner-kb

Newsletter


Skorzystaj z darmowych informacji jakie udostępniamy o Klubie Biznesowym.

My na facebooku


Wiadomości prywatne

Zamknij